1. Home › 
  2. › 
  3. › 
  4. Nieuwe masterclass over de cruciale rol van bestuursleden in het duurzaam bankieren

Nieuwe masterclass over de cruciale rol van bestuursleden in het duurzaam bankieren

, Duurzaamheid

Tijdens onze gloednieuwe ‘Masterclass Board of Directors’ van 18 november, in samenwerking met Guberna en exclusief voor directeurs en bestuursleden, staat duurzaamheid centraal.

Duurzaamheid wint in onze maatschappij steeds meer aan belang. En ook de klimaatproblematiek raakt ons allen. Samen denken we aan de volgende generaties

Als financiële sector hebben we hier een belangrijke rol in te spelen en we bieden je dan ook graag deze masterclass aan.

We debatteren over verantwoord bankieren en hoe een veerkrachtige en toekomstgerichte board uit te bouwen die deze uitdagingen kan opnemen.

We rekenen hier op een line-up van expert gastsprekers. Absoluut te volgen als bestuurslid van de financiële sector van vandaag én morgen!

Bekijk hier het volledige programma >>

Opleiding & Finance: what's new?

Febelfin Academy Survey 2023: 3 nieuwe conclusies over leren in de financiële sector

Hoe willen jullie vandaag en morgen leren? Die vraag aan cursisten stond centraal in de meest recent...

Lees meer

‘Het Recht op Deconnectie’ uitgelegd in een nieuwe e-learning

Digitalisering beïnvloedt onze work-lifebalance, zoveel is zeker. Het gevoel altijd en overal verbon...

Lees meer

Kruip in de huid van een bankier en ontdek de financiële wereld!

Via een banksimulatiespel studenten laten ontdekken hoe het er in de financiële sector écht aan toe ...

Lees meer