1. Home › 
  2. › 
  3. › 
  4. Nieuwe masterclass over de cruciale rol van bestuursleden in het duurzaam bankieren

Nieuwe masterclass over de cruciale rol van bestuursleden in het duurzaam bankieren

, Duurzaamheid

Tijdens onze gloednieuwe ‘Masterclass Board of Directors’ van 18 november, in samenwerking met Guberna en exclusief voor directeurs en bestuursleden, staat duurzaamheid centraal.

Duurzaamheid wint in onze maatschappij steeds meer aan belang. En ook de klimaatproblematiek raakt ons allen. Samen denken we aan de volgende generaties

Als financiële sector hebben we hier een belangrijke rol in te spelen en we bieden je dan ook graag deze masterclass aan.

We debatteren over verantwoord bankieren en hoe een veerkrachtige en toekomstgerichte board uit te bouwen die deze uitdagingen kan opnemen.

We rekenen hier op een line-up van expert gastsprekers. Absoluut te volgen als bestuurslid van de financiële sector van vandaag én morgen!

Bekijk hier het volledige programma >>

Delen

Opleiding & Finance: what's new?

De ESG-uitdagingen voor de financiële sector in 2025

2025 vormt een kantelpunt voor duurzaamheid in het bedrijfsleven, en zeker binnen de financiële sect...

Lees meer

Respect op de werkvloer: bouwstenen voor een positieve organisatiecultuur

Voelt jouw werkomgeving altijd respectvol aan? Of merk je, net als velen, dat het soms toch wat wrin...

Lees meer

Fin Challenge 2025: De financiële sector als motor voor duurzaamheid

Op 3 en 4 april 2025 vond in Brussel de vierde editie van de Fin Challenge plaats, een initiatief va...

Lees meer