1. Home › 
  2. › 
  3. › 
  4. Analyse van de vastgoedmarkt in België met onze nieuwe hybride opleiding

Voor de bijscholingscyclus die eindigt op 31/12/2023 kan je makkelijk de ‘bijscholingspunten’ (lees voortaan als ‘bijscholingsuren’) afleiden door per bijscholingsdomein de som te maken van de algemene en sectorspecifieke uren.

Voor meer informatie verwijzen wij naar onze FAQ.

Analyse van de vastgoedmarkt in België met onze nieuwe hybride opleiding

, Private Banking & Asset management

Welke factoren moeten we in het oog houden? Meer hierover in onze nieuwste opleiding over de drivers, risico's en vooruitzichten van de Belgische woningmarkt.

De locatie heeft uiteraard een grote impact op de prijs van een woning maar ook andere actuele factoren zoals de EPC waarde en renovatiekost hebben een invloed.

De theorie studeer je op je eigen ritme via een e-learning en tijdens de webexsessie van 16 december, legt Steven Trypsteen, econoom bij ING, dan de focus op de praktijk.

Ook hier bekom je bijscholingspunten in bank en hypothecaire kredieten.

Ontdek het allemaal in deze hybride opleiding >>

Opleiding & Finance: what's new?

Wanneer artificiële intelligentie té slim is… of niet slim genoeg?

AI is de voorbije jaren in een stroomversnelling terecht gekomen, en de EU is volop bezig met de voo...

Lees meer

Van stropers die boswachters inspireren… hackers verklappen hun geheimen in de nieuwe cybersecurity E-learning

‘Ontwikkel een innovatieve tool om onze medewerkers optimaal te wapenen tegen de toenemende gevaren ...

Lees meer

Gestructureerde producten zijn weer hot!

De voorbije jaren was het heel stil rond gestructureerde producten met kapitaalbescherming. Nu de re...

Lees meer