1. Home › 
  2. › 
  3. › 
  4. Examens in verzekeringen: verlenging mogelijk van de overgangsperiode

Examens in verzekeringen: verlenging mogelijk van de overgangsperiode

, Verzekeringen

Wens je je nog vóór 31 december 2020 in te schrijven voor het oude examensysteem van verzekeringen? Dan kan je genieten van een verlenging van de overgangsperiode. Kom hier te weten wat dit precies inhoudt.

Door de huidige gezondheidscrisis is er beslist om de kandidaten die vóór​​​​​​​ 31 december 2020 voor de oude erkende examens per verzekeringstak zijn ingeschreven, drie maanden extra tijd te geven om voor die examens te slagen tot en met 31 maart 2021.

Je kan je dus tot en met 30 december 2020 inschrijven voor Verzekeringsbemiddeling: E-learning met examen

Inschrijvingen na 30 december 2020, zijn enkel nog mogelijk in het nieuwe examensysteemIDD: E-learning met examen IDD: Coaching met examen

Vind alle info terug in de FSMA nieuwsbrief

Opleiding & Finance: what's new?

CVE-20200907-Febelfin-359

Opleiding 'Sustainable Finance' : De basics in 6 vragen en antwoorden.

Duurzaamheid is een hot topic. Daarmee trappen we vast een open deur in... Maar welke impact zal de...

Lees meer

CVE-20210113-Febelfin academy-173

Volg het CESGA- programma en word top-notch ESG- expert.

ESG staat voor ‘Environmental, Social & Governance’ en verwijst naar de duurzaamheidscriteria die ee...

Lees meer

CVE-20141107-Febelfin-091-bewerkt

Nieuwe samenwerking tussen Febelfin Academy en EFPA Luxemburg

Dankzij de samenwerking tussen Febelfin Academy en EFPA Luxembourg kunnen kandidaten die een certifi...

Lees meer